Znana Hurtownia BHP – sklep online

admin
4 0
Read Time:2 Minute, 11 Second

Hurtownia BHP tj. sklep internetowy Gvarant gwarantuje dobrą jakość. W sklepie online można znaleźć całą gamę produktów dedykowanych bezpiecznej pracy w różnych warunkach dla kobiet i mężczyzn. W naszej ofercie znajdują się produkty z następujących kategorii:
1. Rękawice robocze.
2. Odzież robocza.
3. Ochrona słuchu.
4. Narzędzia.
5. Ochrona głowy.
6. Ochrona oczu.
7. Ochrona przed upadkiem.
8. Chemia.
9. Buty robocze.

Co oferuje sklep internetowy z produktami BHP?

Sklep online Gvarant z artykułami BHP posiada największy wybór produktów i akcesoriów do pracy zgodnych z przepisami BHP. Przywiązujemy dużą wagę do jakości wybieranych przez nas produktów, tak aby zapewniały one naszym Klientom doskonałą ochronę. Znajdziesz u nas m.in.: rękawice spawalnicze Reis Weldoger, dziane rękawice lateksowe lub w kropki Polex oraz rękawice nitrylowe wzmocnione antywibracją, a także szeroki wybór innych rękawic. W naszej ofercie odzieży roboczej znajdziesz wszystko, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo i higienę. Są to wysokiej jakości ubrania wykonane z odpowiednich surowców, które chronią organizm przed urazami, kontaktem z chemikaliami, światłem słonecznym, promieniami IR i UV. Między innymi: kurtka softshell Portwest DX 474, płaszcz przeciwdeszczowy, koszulki polo, bluza Sara Drogowiec z serii Specjal Standard, spodnie, fartuchy, skarpetki, kamizelki i nie tylko. Właściwa ochrona stóp jest bardzo ważna. Do tego wykorzystuje się odpowiednio dobrane obuwie. Przykładowo z naszej oferty: buty PPO Strzelce Opolskie, sandały Raven, półbuty, buty Ardon Digger i wiele innych. Najważniejszą częścią ochrony słuchu są akcesoria dostępne w naszym sklepie BHP, m.in. zatyczki wyciszające, ochronniki słuchu zakładane na pasek, ochronniki słuchu składane oraz ochronniki słuchu montowane na hełmie. Najważniejsze jest to, aby oferowane przez nas produkty spełniały wymagania norm europejskich. Jednocześnie gwarantuje się bezpieczeństwo i nie utrudnia się pracy. Ponadto posiadamy szeroką gamę produktów ochrony dróg oddechowych takich jak maseczki, przyłbice, filtry kombinowane i tłumiki. Pomagamy chronić Twój wzrok, oferując szeroką gamę pasujących okularów, gogli i osłon twarzy. Głowa jest jedną z najbardziej kontuzjowanych części ciała, dlatego w naszej ofercie znajdują się kaski i przyłbice ochronne. Dodatkowo w naszym sklepie BHP Gwarant z łatwością znajdziesz wiele produktów z kategorii chemikaliów czy narzędzi i zabezpieczeń przed upadkiem – takich jak narzędzia ochronne, liny robocze, kotwy i inne.

Gdzie kupić artykuły bhp?

Zalecamy zwrócić uwagę na właściwy dobór produktów niezbędnych do bezpiecznej i higienicznej pracy, gdyż to ona jest podstawą wykonywania każdej pracy. Sprzedawane przez nas produkty BHP posiadają certyfikaty zgodności lub atesty potwierdzające bezpieczeństwo stosowania, co jest istotne przy stanowiskach pracy szczególnie zagrożonych i narażonych na wypadki przy pracy. W naszej ofercie znajdziesz obuwie, roboczą odzież ochronną, rękawice, ochronę słuchu, oczu i twarzy, a także sprzęt do pracy na wysokości oraz wyposażenie stanowiska pracy, pierwszą pomoc i ochronę przeciwpożarową. Więcej przeczytasz na stronie: sklep bhp online.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Dieta i odchudzanie a treningi personalne

Niezdrowe nawyki żywieniowe mężczyzn znacznie odbiegają od zasad pełnowartościowej diety, czego skutkiem jest szereg problemów zdrowotnych, takich jak m.in. choroby układu krążenia, wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom cholesterolu czy miażdżyca. Dolegliwości te, które znacząco wpływają na nasze codzienne życie i ogólne samopoczucie, mogą mieć przykre konsekwencje. Brak kontroli nad tym, […]
trener personalny

You May Like